Publikuar: Gush 10 2022 12:07

Mbajtese televizori

LEK

LEK
Publikuar: Gush 10 12:07
Shikime: 259
Shitet mbajtese televizori 6muaj e perdorur.Mbajtesja ka dhe nje pjese tjeter qe kapet ne mur dhe dy pjese me xhama per te futur gota.
Material shum cilesor.kush deshiron te vi ti hedh nje sy nga afer pasi esht shum me e bukur nga afer
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
259
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696629290

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione