Publikuar: Maj 16 2022 12:05

Mbajtese Televizori ( PRODUKT I RI )

EUR

Publikuar: Maj 16 12:05
Shikime: 3
Soxhorno te ndryshem me cmime ekonomike.
Zgjidhni te preferuarin tuaj per vetem 186€
Transport dhe montim ne te gjithe shqiperine.
Permasat: 220 x 45 x 200H cm
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione