Kristalier Fulgini. Pagesë me 4 këste.

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: PICAKU 2015 sh.p.k Sot 09:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt për 6 750 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

56 300 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Super Kristalierë e markes Fulgini.
Me xhama KRISTALI cilesia e parë 24 karat.
Dizenjuar me sistemin pirografi.
SUPER GJENDJE.
Dru masiv. Relativisht e rëndë.

Cmimi fillestar kesh: 225.000 leke te reja.
Mundësi pagesë me këste.
Kësti i parë 56.300 lekë te reja në momentin e kaparimit.
Kësti i dytë 56.300 lekë të reja brenda 30 ditëve nga data e kestit te parë.
Kësti i tretë 56.300 lekë të reja brenda 30 ditëve nga data e pagesës së këstit të dytë.
Kësti i fundit 56.300 lekë të reja brenda 30 ditëve nga data e pagesës së këstit të tretë.
Në momentin e likujdimit te pagesës totale mund të terhiqni objektin.

Te interesuarit te vijne ne dyqan dhe jo pyetje nepermjet telefonit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim