Publikuar: Qer 21 2022 03:53

Ekspozitor per TV/Raft/ Bufe

LEK

LEK
Publikuar: Qer 21 03:53
Shikime: 54
Mobilje per sallon po thuaj e re me material MDF i përbërë nga 3 pjesë :
1. Mobilje TV me dy sirtarë të mëdhenjë dhe dy hapsira për vendosje paisjesh. 120x60x50
2. Raft i kapur në murë për libra ose zbukurime 120x30
3. Ekspozitor me dy kapak xhami 120x30x40
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
54
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione