Divane te pershtateshme per Playstation

12 000 LEK

Shitet nga: Fabjo 07 Maj 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Divane te pershtateshme per Playstation. Ngjyre blu e erret dhe te mbajtur mjaft mire si te reja. Divanet mbajne deri ne 4 persona.
Cmimi I diskutueshem
Leaflet
Në fillim