3 tavolina zyre dhe 4 karrige

Shitet nga: Suzana 06 Qer 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

350 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shiten 3 tavolina zyre shum pak te perdorura. Dhe 4 karrige zyre. Tavolinat jan te punuara me materjal cilesor .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim