Publikuar: Maj 26 2022 01:30

3 çifte Mobilje per perdorim te ndryshem

LEK

LEK
Publikuar: Maj 26 01:30
Shikime: 471
Mund te perdoret si psh per te mbajtur sende prane krevatit, per te mbajtur pajisje elektronike si play station ose sipas deshires. Jane pak te perdorura. Ka dhe mbajtesen e vogel qe futet brenda te madhes Shiten 3 çifte pra 3 si keto ne foto bashke jo vec e vec. Permasat jane 53 cm e larte 50 cm e gjate dhe 30 cm e gjere.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
471
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0676295699

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione