Etazher mbajtese tv

Shitet nga: Roland Balliu 30 Tet 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 560 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

13 000 LEK   15 000 LEK

Komuna: Pogradec
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shitet etazher-mbajtese tv shume funksionale. Pjesa e poshtme ka dy kanate te mbylluara, nje kanat me celes dhe dy rafte te hapura. Pjesa e siperme sherben per te mbajtur qelqurina te ndryshme.
Cmimi eshte 13.000 Lek te rinj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim