tavoline pc

Shitet nga: Tomas 07 Qer 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kurbin
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Tavoline pc , e bere afersisht nga 1000 copa druri te ngjitura . MODEL jashte serie dhe shum i vecante . per me sh info tel 068 53 61 261 .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim