Tavoline Kompiuteri

Shitet nga: Arlind 12 Tet 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 040 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shitet tavoline kompiuteri e kompletuar me shume opsione per te mbajtur e perdorur jo vetem kompjuterin tuaj me monitor, por edhe vend per bokse, telefon, printer, tastiere, sirtar nen tastiere, sirtare komodine, dhe vend per trurin e PC. Ne gjendje shume te mire dhe e lehte per t'u levizur prej kembeve me rrota (edhe te fiksueshme).
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim