TAVOLINË DHE KARRIGE PËR KOMPJUTER OKAZION

Shitet nga: Sherif 13 Sht 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 LEK

Komuna: Durrës
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shiten tavolinë dhe karrige për kompjuter. Janë në gjëndje perfekte, Përshtaten me çdo lloj kompjuteri. Vënd për Mouse dhe Tastierë veç, truri i kompjuterit poshtë. Është e çmontueshme.
Ndodhet në Shijak.
Numër Kontakti dhe Whats App : +355674788693
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim