Mbajtëse televizori

Shitet nga: Ilir 03 Nën 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 200 EUR   1 999 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Dëshironi të keni një mbajtëse televizori ndryshe? Epo, ne kemi disa ide për ju te punuara ne mënyre artizanale dhe te veçanta në llojin e tyre.
Kjo mbajtëse televizori e bërë me mjaft stil është plotësuesi i përsosur për një dhomë të gjallë dhe e bën televizorin tuaj të duket shumë më mirë.
Dimensionet:
Gjatesia - 1.80 cm
Lartesia - 50 cm
Gjërësia - 35 cm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim