Shiten mobilje dhe krevate tek

0 LEK

Shitet nga: Vjollca leka 24 Maj 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shiten kolltuqe kuzhine dhe krevate tek me 3 dyshek.
Mobiljet shiten dhe tek e tek.
Mobiljet jane ne gjendje te mire. Pres vetem telefonata serioze.
Vjollca leka
0697406352
Leaflet
Në fillim