Shitet banak lokali si i Ri punim druri

Shitet nga: Aldo Sot 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 4 530 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

35 000 LEK   50 000 LEK

Komuna: Elbasan
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shitet banak lokali i paisur me lavapjat dhe funizemt e ujit si dhe te shkarkimit punimi i te cilit drruri me skilet metalik plus pllaka banakut melami,cmimi 35000mij lek te reja nje muaj i perdorur. Permasat Faqja ballore ka gjatesi 4.5m, Faqja anesore ka gjatesi 2.35 m
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim