Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 13 2022 12:43

SHITUR...Set pjatash per 12 persona, supiere, porcelani.

Publikuar: Maj 13 12:43
Shikime: 1
🆕🍽 Set shërbimi🍽🆕
🍽12 pjata gjelle, 12 pjatanca, 12 pjata ëmbëlsirash, 1 pjatancë rrethore, 2 pjatanca ovale me 2 përmasa, tas sallate, supiere, 12 filxhanë kafeje bashkë me pjatat, mbajtëse sheqeri.
✨Material porcelani.
⚜️Marka : Royal Porcelain by TG Ceramics, Kingdom of Thailand 🇹🇭.
Përshkrimi i linkut

Disqe Goma Spasi

Disqe per te gjitha llojet e makinave. 💯Origjinale. Modelet me te fundit. 
Goma te markave dhe numrave te ndryshem. Te reja dhe te perdorura. Te ardhura nga Zvicra dhe Gjermania. 
Ndodhemi ne Tirane, Kombinat, perballe komisariatit te ri nr.6. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Disqe per te gjitha llojet e makinave. 💯Origjinale. Modelet me te fundit. 
Goma te markave dhe numrave te ndryshem. Te reja dhe te perdorura. Te ardhura nga Zvicra dhe Gjermania. 
Ndodhemi ne Tirane, Kombinat, perballe komisariatit te ri nr.6. 
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 880 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682124956

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione