U SHITEN FLM MERR JEP

50 LEK

Shitet nga: mobilje 15 Tet 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shiten dy krevate tek me sirtare (pa trina) ne gjendje shum te mire dhe dollap dy kanatesh me pasqyra siç duket ne foto. shiten te gjitha bashke per 50 mij leke te vjetra çmim i padiskutueshem .
mobilje
0686920691
Leaflet
Në fillim