SUPER OFERT !!!

Shitet nga: mandi 12 Nën 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 5 880 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

49 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhome gjumi disponojme shume ngjyra dhomat jane oferte brenda tiranes jane te perfshira montimi dhe transporti
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim