SUPER OFERT DHOME GJUMI SKOREVEL

Shitet nga: mandi 12 Nën 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 7 390 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

499 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
dhoma esht e punuar e gjitha me pvc seti skorevel esht nder me te fortet dhe praktik ne cmim esht transporti dhe montimi i perfshire!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim