Shtrese Dysheku.

14 500 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: PICAKU 2015 sh.p.k 12 Dhj 12:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Iute

Blej këtë objekt për 1 740 LEK / muaj

Leaflet
PICAKU 2015 sh.p.k
Mbajtëse për Vezët e Pashkëve 1 200 LEK
Divan Neoklasik. 390 EUR
 2 poltrona shabby chick. -
krevat bronzi 350 EUR
Shtresa te ndryshme per dysheke.
shtrese/topper me perberje puliretan dhe elastan.
veshja pambuk 100%.
permasat 160*190*8 cm.
cmimi fillestar 14.500 leke te reja


shtrese topper memory 100%
veshje 100%pambuk
permasat 160*190*5 cm
cmimi fillestar 27.500 leke te reja.

Dysheke latex vetem me porosi dhe parapagim.
PICAKU 2015 sh.p.k
Ne sjellim cilesine e drurit dhe tradites Suedeze ne arredim
Muzaket 9
355676062000
arbnorpicaku@gmail.com
PICAKU 2015 sh.p.k
355676062000
Leaflet
PICAKU 2015 sh.p.k
Jasteke Latex Italian 5 200 LEK
Poltrone e re. Oferte 25 000 LEK
Karroce Chicco 12 500 LEK
pikture origjinale. 22 000 LEK
Në fillim