Shtrese Dysheku.

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: PICAKU 2015 sh.p.k Sot 12:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt për 1 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

14 500 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shtresa te ndryshme per dysheke.
shtrese/topper me perberje puliretan dhe elastan.
veshja pambuk 100%.
permasat 160*190*8 cm.
cmimi fillestar 14.500 leke te reja


shtrese topper memory 100%
veshje 100%pambuk
permasat 160*190*5 cm
cmimi fillestar 27.500 leke te reja.

Dysheke latex vetem me porosi dhe parapagim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim