SHITET KREVAT ME TAPICERI I PA PERDORUR

Shitet nga: Andi 09 Nën 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 320 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
SHITET KREVAT I RI DOPIO, DIMENSIONET 195X185 CM, I GJITHI ME TAPICERI NGJYRE KAPUCINO ( KOKA E KREVATIT, PJESA FUNDORE DHE FIANGOT ANESORE) . MATERIALI ESHTE TEPER CILESOR.
0695559349
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim