Shitet dhome femijesh

Shitet nga: Elida 02 Nën 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 6 600 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

55 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet dhome gjumi per femije.dollap .komodine dhe krevat i komletuar.krevati eshte i firmes Pali dhe dysheku dormeo.Gjithcka eshte cilesore dhe komode
Shiten per arsye emigrimi
Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim