Shes krevat per bebe

Shitet nga: aldi 11 Nën 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 LEK   130 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes krevat+ dysheku per bebe ne gjendje prefekt si ri krevati esht BELIS i bler para 1 viti 450 mije lek. Krevati esht edhe per te tundur femijen ose nese e do pa te tundur ka dy vida si fren per te mos levizur. Pjesa para esht me ulje ngritje. Ka kater sirtare shume praktike dhe te thella per te mbajt rrobat e femijes. Cmimi 130 mije leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim