projektim dhe mobilim cilesor dhe ekonomik

7 LEK

Shitet nga: Evente 25 Tet 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Projektim dhe mobilim cilesor me cmime konkurruese per cdo ambient te brendshem

Ne jemi nje skuader arkitektesh dhe profesionistesh qe realizojme projektim te plote, bashkekohor dhe estetik te cdo ambienti te shtepise tuaj si dhe realizimin e mobiljeve nga nje zdrukthtari profesionale. Ne ndjekim me kujdes cdo hap deri ne montimin final te mobiljeve ne shtepite tuaja. Garancia jone eshte cilesi dhe cmime konkurruese!!!

Cel. : 0692889800
Evente
0674826504

WhatsApp:
0698798326
Leaflet
Në fillim