OKAZION!

Shitet nga: Divan Dje 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 2 070 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

140 EUR   165 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet divan dysh i cili behet edhe krevat dobjo mjaft i pershtatshem dhe ne gjendje shume te mire.Transporti dhe zbritja nga apartamenti nga ana juaj.Ai qe blen kolltukun merr dhe televizorin ne gjendje te mire falas.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim