MOBILJE DHOMA FEMIJESH

Shitet nga: JONILDA 07 Nën 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 7 200 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
OKAZION!!!
Shitet per arsye emigrimi dhome gjumi femijesh.
Perfshihet dollapi, etazhieri, tavolina e kompjuterit, krevatet si dhe dysheket.

Cilesia eshte shume shume e mire!

Mos e humbisni!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim