Krevate & Dysheqe

Shitet nga: Fredi Sot 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 4 000 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Kravatet dhe dysheqet jane te rinje.Jane te pa perdorur fare.Krevatet jane dru bambu dhe super te letë.Per me teper INFO. TEL 0695141335
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim