Krevat

20 000 LEK

Shitet nga: Valbona 09 Nën 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë objekt për 2 400 LEK / muaj

Krevat ngjyer gri me hapje dhe mbydhje pjesa poshte e perdore si dollap copa kamosh pastrohet rehat pa dushek vetem krevati
Valbona
0673005550
Leaflet
Në fillim