Krevat Tek 7000 leke

7 000 LEK

8 000 LEK

Shitet nga: Stela 05 Dhj 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet krevat tek,permasat 90×200cm.Materiali endief, ngjyre e bardhe dhe roze si ne foto.Ne gjendje te shkelqyer.
Leaflet
Në fillim