Krevat portativ per kende

4 000 LEK

Shitet nga: Riku 27 Nën 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Shitet krevat portativ qe montohet ne divan ose kolltuk dhe futet brenda dhe pastaj del me hapje. Pranoj marrveshje dhe kembim.
Leaflet
Në fillim