Krevat per fëmijë

25 000 LEK

30 000 LEK

3 000 LEK / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: nik 19 Nën 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë objekt për 3 000 LEK / muaj

From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Pajisje
Mobilje për dhoma gjumi
Shesim per arsye mosperdorimi shtrat te vogel me perkundje per femije deri ne 5 vjeç. Me syrtar per rrobat e bebes. Dysheku esht i markes dormeo me pernasa 70x140 dmth me i madh se i zakonshmi, eshte perdorur fare pak dhe asnje her pa pampers dhe si rrjedhoj nuk esht ndotur kurre. brenda tiranes ne Çmim perfshihet edhe transporti.
Leaflet
Në fillim