Krevat marinari

Shitet nga: Artan 31 Tet 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 560 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

13 000 LEK   21 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet!
krevat marinari [210x100 cm]shume cilesor dhe shume i mirembajtur.
prodhuar nga mobilerite me prestigjoze turke.
Shitet vetem krevati pa dyshek.

eshte i pershtatshem per cdo moshe, vecanerisht per shtepi studentesh, bujtina apo hotele.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim