Krevat dhe dysheke cdo permase

30 LEK

99 999 LEK

Shitet nga: lronard 07 Pri 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
ju ofrojm cilci dhe çmime shm te arsyshem duke filluar nga 30.mi lek krevati zgara ortopedike dhe dysheku gomes
lronard
0696829484
Leaflet
Në fillim