krevat bronzi

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: PICAKU 2015 sh.p.k 15 Nën 09:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt për 5 180 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
krevat bronzi. kasa pa zgare dhe pa Dyshek.

cmimi 350€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim