Krevat Bronzi

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: PICAKU 2015 sh.p.k 15 Nën 09:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt për 6 660 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Krevat Bronzi.
Përmasat 180cm * 200cm.
Dyshekë dhe zgara nuk përfshihen në çmim.

Çmimi 450€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim