Krevat Bronzi

450 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: PICAKU 2015 sh.p.k 12 Dhj 12:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Iute

Blej këtë objekt për 6 660 LEK / muaj

Leaflet
PICAKU 2015 sh.p.k
Shes/Nderroj Pikture Origjinale. -
Set Filxhane per çaj. 5 800 LEK
Abazhour per dhome Gjumi. 9 000 LEK
Kristalier me skulptura. 154 000 LEK
Krevat Bronzi.
Përmasat 180cm * 200cm.
Dyshekë dhe zgara nuk përfshihen në çmim.

Çmimi 450€
PICAKU 2015 sh.p.k
Ne sjellim cilesine e drurit dhe tradites Suedeze ne arredim
Muzaket 9
355676062000
arbnorpicaku@gmail.com
PICAKU 2015 sh.p.k
355676062000
Leaflet
Në fillim