Dysheke Tek.

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: PICAKU 2015 sh.p.k 15 Nën 09:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt për 5 550 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

375 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dysheke Tek.

permasat
gjeresia: 100 cm
gjatesia: 194 cm
lartesia( spesori) 28 cm

Mbushje integrale (elastan+ memmory)
Me susta bikonike (pocket syetem)
Sistemi BOX Aircon.
Veshje Pambuku antbakteriale dhe antialergjike. Veshja eshte me Shtrese leshi dhe memory. Super gjendje.
Prodhim Artizanal Zviceran.
Garancia 15 vjet.

Cmimi 375€
Cmimi diskutohet nga afer dhe jo nepermjet telefonit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim