Dysheke Suedeze& Zviceran.

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: PICAKU 2015 sh.p.k 03 Dhj 12:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

PICAKU 2015 sh.p.k
Set Filxhane per çaj. 5 800 LEK
Abazhour per dhome Gjumi. 9 000 LEK
Tavoline me hapje 22 000 LEK
Këpucë për Meshkuj dhe Femra -
From
Store
Komuna
Tiranë
Pajisje
Mobilje për dhoma gjumi
Dysheke Suedeze & Zviceran
Modele dhe cilesi te ndryshme.
Dysheke me zingjir qe lahet mbulesa.
Dysheke pa hapje me bord.

Mundesi Pagesë me 3 këste.
Kësti i parë në momentin e kaparimit.
Kësti i dytë brenda 30 ditëve nga e pagesës së parë.
Kësti i tretë brenda 30 ditëve nga data e pagesës së dytë.
Në momentin që është bërë likujdimi total mund të terhiqni objektin.
Dyshekë sipas vlerës dhe kësti mujor.

1).Dyshek me vlere 45.000 leke te reja .

2). Dyshek me vlere 55.000 leke te reja.

3). Dyshek me vlere 60.000 leke te reja.

4). Dyshek V.I.P. me vlere 90.000 lekë të reja.
PICAKU 2015 sh.p.k
Ne sjellim cilesine e drurit dhe tradites Suedeze ne arredim
Muzaket 9
355676062000
arbnorpicaku@gmail.com
PICAKU 2015 sh.p.k
355676062000
PICAKU 2015 sh.p.k
Pjata Spanjolle Opal-Glass Me shumice. 1 400 LEK
Shes/Nderroj Pikture Origjinale. -
Poltrone Kolltuk -
Fiat Bravo(+/- diferencen)Shes.Nderroj. 6 600 EUR
Në fillim