Dysheke latex bio forma

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: ReLatex - New Wind Dje 10:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Dysheket latex bio forma, vitet e fundit jane dysheket me te kerkuar ne te gjithe boten. Lenda e pare qe perdoret per prodhimin e dyshekeve nxirret nga qumeshti i pemeve te pyjeve tropikale te vendeve aziatike, gje qe e ben kete lloj dysheku te kete veti biologjike antibakteriale dhe antialegjike. Duke pare cilesite biologjike qe ka, latex gjen perdorim te gjere edhe ne artikujt higjieno sanitare, veshje sportive, deri tek pampersat e femijeve. Karakteristike e rendesishme e ketij materiali eshte kapaciteti per te rimarre formen natyrale pas cdo peshe te ushtruar mbi te.
Per te gjitha cilesite e mesiperme, ky lloj produkti vlen te jete prezent ne dhomat tuaja te gjumit.
ReLatex - New Wind
Relatex - New Wind Albania është një kompani dyshekesh me 15 vite në treg në tregtimin me shumicë dhe pakicë të dyshekëve dhe jastëkëve, distributor eksluziv i kompanisë italiane New Wind. Kompania zhvillon aktivitetin e saj në fushën e prodhimit te dyshekëve me teknologji moderne, që na bëjnë të krenohemi për cilësinë dhe kualitetin e produkteve tona. Është një rrugëtim i gjatë me sfida, ulje- ngritje të cilat me kalimin e viteve dhe rritjen e ekperiencës bënë që të jemi suksesshëm në punën tonë. Jemi të bindur për këtë, kjo si pasojë e investimeve që vijnë e shtohen në vite, me produkte origjinale dhe me shumëllojshmëri unike ne treg. Arritja jonë më e madhe është kënaqësia e klientit. Ato vijnë e shtohen dita ditës. Bashkëpunimi me klientin na ka bërë që të plotësojmë kërkesat e tyre dhe të përmirësojmë problematikat që dalin, të jemi gjithë kohës koherentë me kërkesat e tregut dhe të shpejtë në dorëzimin e porosive. Relatex - New Wind Albania jep mundësinë të gjejnë veten të gjitha shtresat e popullsisë, si në cmim ashtu edhe në cilësi me një konkurencë të ndershme.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr Siri Kodra, ish frigoriferi, Tirana Tregoje në hartë
0692024200
https://www.new-wind.it

Produkte dysheke dhe jasteke

ReLatex - New Wind
0692024200


WhatsApp:
0692024200
Leaflet
Në fillim