DYSHEKE GJERMANE

Shitet nga: Altin Dumishllari 17 Tet 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
dysheke latexs 100/100 natyral me veshje antialergjike, poket spring 1480, 1960, 3000. cop, me shtrese memori dhe latexs, lartesia 32 cm. veshje me zinxhir, silver aloe vera dhe argan oil. te gjitha serite me 15 garanci .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim