Dollap+komo+kristalier

Shitet nga: xhiku Sot 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 6 000 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Komplet Dollap sa faqja murit plus komo shiten per nderrin dhe rinovim shtepie.
Bashke me keto edhe nje dollap per salle ndenje per pije gota etj. stil klasik.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim