Dollap Garderobe IKEA.

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: PICAKU 2015 sh.p.k Sot 12:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt për 9 000 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

75 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dollap/ garderobe Suedez i markes Ikea.
Hapje me shine. Kapaket jane strukture alumini dhe xham kristal i temperuar (safty system).
Me aksesore,
Ndarje te kompletuara me sergjene dhe sirtare te brendshem si nje garderobe lluksi.
Eshte i perdorur por ne super gjendje.

( Per te gjithe kuriozet qe kerkojne "qiqra ne hell " nje dollap i tille i ri kushton 2200 euro sepse ka aksesore shtese te bere me porosi. Prandaj nese jua mban xhepi bejeni me porosi ose ne te kundert mos beni diskutime koti se na lodhet . Ju faleminderit )

Cmimi fillestar kesh = 99.000
Cmimi oferte i padiskutueshem 75.000 leke te reja.

Per objektete ne oferte nuk mundesojme kreditim me keste.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim