Dollap Garderobe IKEA.

75 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: PICAKU 2015 sh.p.k Dje 15:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Iute

Blej këtë objekt për 9 000 LEK / muaj

Leaflet
PICAKU 2015 sh.p.k
Kristalier Fulgini. -
Tavolinë Mesi 25 000 LEK
Set Porcelani për çaj ose kafe.marka "Rich" 7 300 LEK
Kend per sallon 76 000 LEK
Dollap/ garderobe Suedez i markes Ikea.
Hapje me shine. Kapaket jane strukture alumini dhe xham kristal i temperuar (safty system).
Me aksesore,
Ndarje te kompletuara me sergjene dhe sirtare te brendshem si nje garderobe lluksi.
Eshte i perdorur por ne super gjendje.

( Per te gjithe kuriozet qe kerkojne "qiqra ne hell " nje dollap i tille i ri kushton 2200 euro sepse ka aksesore shtese te bere me porosi. Prandaj nese jua mban xhepi bejeni me porosi ose ne te kundert mos beni diskutime koti se na lodhet . Ju faleminderit )

Cmimi fillestar kesh = 99.000
Cmimi oferte i padiskutueshem 75.000 leke te reja.

Per objektete ne oferte nuk mundesojme kreditim me keste.
PICAKU 2015 sh.p.k
Ne sjellim cilesine e drurit dhe tradites Suedeze ne arredim
Muzaket 9
355676062000
arbnorpicaku@gmail.com
PICAKU 2015 sh.p.k
355676062000
Leaflet
PICAKU 2015 sh.p.k
Mbajtëse për Vezët e Pashkëve 1 200 LEK
 2 poltrona shabby chick. -
Abazhour Gjerman 12 000 LEK
Vetem me porosi -
Në fillim