Dhome Gjumi

Shitet nga: Mario 01 Nën 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes nje dhome gjumi thuajse te re. Dhoma e gjumit perbehet nga krevati me dyshek, dy komodina anesore dhe nje komo e madhe. Jane ne gjendje te shkelqyer. Cmimi i padiskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim