Dhome gjumi

65 000 LEK

Shitet nga: Ermal 29 Jan 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë objekt për 7 800 LEK / muaj

Shitet dhoma gjumit me gjith dyshek dhe krevat.
Leaflet
Në fillim