Dhome Gjumi Druri

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: PICAKU 2015 sh.p.k 03 Dhj 12:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Tiranë
Pajisje
Mobilje për dhoma gjumi
Dhome gjumi druri e importuar.
Gjendje Super.
Eshte e perdorur.
1 dollap me 6 kanate dhe 3 sirtare.
1 kase krevati me box ( koke me hapje per te futur jasteke dhe carcafe batanije)
1 komo dekorative me pasqyre.
2 komodina .

Cmimi komplet 145.000 leke te reja.
Cmimi vetem per dollap dhe kase krevati ( ketu nuk perfshihen komoja dhe 2 komodinat) 100.000 leke te reja.
PICAKU 2015 sh.p.k
Ne sjellim cilesine e drurit dhe tradites Suedeze ne arredim
Muzaket 9
355676062000
arbnorpicaku@gmail.com
PICAKU 2015 sh.p.k
355676062000
Leaflet
PICAKU 2015 sh.p.k
Set Filxhane per çaj. 5 800 LEK
Jasteke Latex Italian 5 200 LEK
Kristalier me skulptura. 154 000 LEK
Tavoline Rrethore. -
Në fillim