Dhome Gjumi Druri

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: PICAKU 2015 sh.p.k Sot 19:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhome gjumi druri e importuar.
Gjendje Super.
Eshte e perdorur.
1 dollap me 6 kanate dhe 3 sirtare.
1 kase krevati me box ( koke me hapje per te futur jasteke dhe carcafe batanije)
1 komo dekorative me pasqyre.
2 komodina .

Cmimi komplet 145.000 leke te reja.
Cmimi vetem per dollap dhe kase krevati ( ketu nuk perfshihen komoja dhe 2 komodinat) 100.000 leke te reja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim