Dhomë Gjumi Druri Moderne.

1 300 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: PICAKU 2015 sh.p.k 03 Dhj 12:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Leaflet
PICAKU 2015 sh.p.k
Shtrese Dysheku. 14 500 LEK
Frigorifer per makine 111 EUR
Dhome Gjumi Druri -
Set Pjata Porcelani me Dizenjo Floreale 6 000 LEK
From
Store
Komuna
Tiranë
Pajisje
Mobilje për dhoma gjumi
Dhomë Gjumi Druri.
Linjë Moderne.
Është e përdorur.
SUPER Gjëndje dhe SUPER Lluks.

1 dollap me 7 kanate dhe 5 sirtare. vënd për televizor dhe karrige.
1 komo me 4 sirtare.
2 komodina me 3 sirtare secila.
1 kase krevati druri.
1 Dyshen ortopedik ( Veshja me zinxhir që hiqet dhe lahet)
zgara nuk përfshihet në çmim.
Nëse nuk e doni me dyshek çmimi diskutohet.( Pa dyshek kushton 1.100€ )

Cmimi 1300€

Kush është i interesuar , është i mirëpritur në dyqanin tonë. Flm.
PICAKU 2015 sh.p.k
Ne sjellim cilesine e drurit dhe tradites Suedeze ne arredim
Muzaket 9
355676062000
arbnorpicaku@gmail.com
PICAKU 2015 sh.p.k
355676062000
Leaflet
PICAKU 2015 sh.p.k
Kredence prej druri të  Arrës. 550 EUR
Dysheke Tek. 375 EUR
Tavoline Rrethore. -
Abazhur IKEA 5 000 LEK
Në fillim