Dhomë Gjumi Druri Moderne.

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: PICAKU 2015 sh.p.k 15 Nën 09:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhomë Gjumi Druri.
Linjë Moderne.
Është e përdorur.
SUPER Gjëndje dhe SUPER Lluks.

1 dollap me 7 kanate dhe 5 sirtare. vënd për televizor dhe karrige.
1 komo me 4 sirtare.
2 komodina me 3 sirtare secila.
1 kase krevati druri.
1 Dyshen ortopedik ( Veshja me zinxhir që hiqet dhe lahet)
zgara nuk përfshihet në çmim.
Nëse nuk e doni me dyshek çmimi diskutohet.( Pa dyshek kushton 1.100€ )

Cmimi 1300€

Kush është i interesuar , është i mirëpritur në dyqanin tonë. Flm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim