Abazhour per dhome Gjumi.

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: PICAKU 2015 sh.p.k Sot 11:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt për 1 080 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Abazhoure me strukture bronzi dhe kupola me cope.
Super gjendje.
Shiten te dyja bashke 9.000 leke te reja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim