Dyshek ortopedik

Shitet nga: Paqi 15 Tet 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 600 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Kurbin
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dyshek ortopedik me ajer ne momentin qe personi rrotollohet ai fryhet dhe çfryhet sipas ndenjes se personit Me pak fjale eshte per njerzit e semure .Cel 0682283355
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim