Dollap te Rinj

80 LEK

Shitet nga: rr 04 Dhj 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Shiten Dollap te Rinj 170mij lek
Dollapet ndahet dhe tek dollap kushton 80mij lek
Bejm edhe me porosi
0694757359
Leaflet
Në fillim