Shes dhome gjumi

450 LEK

Shitet nga: Dita 15 Jan 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Shes dollap te madh me 3 rafte 6 dyer.krevat dopjo,krevat femijesh 0-5 vjec.. Dhe dy divane druri ne gjendje Shume Te mira,dhe cilesore. Te gjitha 450 mije te vjetra,dhe tavoline per dhome pritje falas. Nxihtoni sepse Nuk I gjeni askund kaq lire. Kontakt ne nr 0695270788 dhe per tju drg fotot ne viber... Shiten edhe pjeserisht.
Leaflet
Në fillim