Okazion Shes mobilje dhone gjumi

50 000 LEK

Shitet nga: Sokrat kercyku 19 Korr 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Okazion shes mobilje dhome qe perfshin dollap te madh material italian, 2 komodina , nje komo e madhe me pasqyre dhe koke krevati.
Cmimi eshte mjat i leverdisshem dhe i negociueshem vetem 50000 leke te reja.
Mobiljet jane ngjyre klasike kafe model dhe material klasik.
Sokrat kercyku
0692207429
Leaflet
Në fillim